Rosja, rubel, 1913 (ВС)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Rosja, rubel, 1913 (ВС)

Rosja, rubel, 1913 (ВС)

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:18:00
164969
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1913 (ВС), Petersburg, wybity na 300-lecie dynastii Romanowych
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: głęboki stempel, ciemna patyna, pięknie zachowany
Literatura: Bitkin 336, Kazakov 454

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 180

1)  480 zł
2)  480 zł
3)  440 zł
4)  400 zł
5)  370 zł
6)  310 zł
7)  300 zł
8)  290 zł
9)  280 zł
10)  280 zł