Rosja, rubel, 1893 (АГ)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Rosja, rubel, 1893 (АГ)

Rosja, rubel, 1893 (АГ)

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:16:20
165000
Opis: Rosja - Aleksander III 1881-1894, rubel, 1893 (АГ), Petersburg, średnia głowa z długą brodą
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 77, Kazakov 778

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 309

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  145 zł
4)  120 zł