Rosja, rubel, 1878 СПБ НФ

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Rosja, rubel, 1878 СПБ НФ

Rosja, rubel, 1878 СПБ НФ

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:15:00
164992
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, rubel, 1878 СПБ НФ, Petersburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, ładnie zachowany
Literatura: Bitkin 92, Adrianov 1878

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 234

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  370 zł
4)  360 zł
5)  340 zł
6)  320 zł
7)  250 zł
8)  240 zł