Rosja, połtina, 1813 СПБ ПС

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Rosja, połtina, 1813 СПБ ПС

Rosja, połtina, 1813 СПБ ПС

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:12:40
165021
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, połtina, 1813 СПБ ПС, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenia na obrzeżu
Literatura: Bitkin 146, Adrianov 1813a

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 200

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  75 zł