Rosja, rubel, 1740

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Rosja, rubel, 1740

Rosja, rubel, 1740

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:11:20
164939
Opis: Rosja - Anna 1730-1740, rubel, 1740, Kadaszewski Dwór
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 25.81 g, miejscowa patyna
Literatura: Bitkin 207, Diakov 2

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 548

1)  1 200 zł
2)  1 200 zł
3)  1 100 zł
4)  680 zł
5)  660 zł
6)  620 zł
7)  390 zł
8)  370 zł