Rosja, rubel, 1729

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Rosja, rubel, 1729

Rosja, rubel, 1729

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:11:00
164936
Opis: Rosja - Piotr II 1727-1730, rubel, 1729, Kadaszewski Dwór
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.26 g, miejscowa patyna
Literatura: Bitkin 107, Diakov 11

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 648

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  1 150 zł
4)  1 050 zł
5)  860 zł
6)  430 zł
7)  420 zł
8)  410 zł
9)  380 zł
10)  370 zł