Niemcy, 3 marki, 1909 A

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Niemcy, 3 marki, 1909 A

Niemcy, 3 marki, 1909 A

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 22:00:00
164744
Opis: Niemcy - Lubeka- miasto, 3 marki, 1909 A, Berlin
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, rzadkie, nakład 33.334 sztuk
Literatura: AKS 4, Jaeger 82

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 137

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  260 zł
4)  250 zł