Niemcy, 3 marki, 1915 A

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Niemcy, 3 marki, 1915 A

Niemcy, 3 marki, 1915 A

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 21:57:00
164751
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg - Ernest August 1913-1918, 3 marki, 1915 A, Berlin, na awersie napis ... BRAUNSCHWEIG u. LÜNEB.
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, rzadkie i pięknie zachowane, nakład 31.634 sztuk
Literatura: AKS 102, Jaeger 57

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 190

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  420 zł
4)  340 zł
5)  330 zł
6)  320 zł
7)  310 zł