Niemcy, talar, 1816 A

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Rozpoczęcie: 03-09-2018 18:00
Zakończenie: 13-09-2018 21:48:40
Niemcy, talar, 1816 A

Niemcy, talar, 1816 A

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 21:48:40
164839
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm III 1797-1840, talar, 1816 A, Berlin
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: AKS 11, Dav. 756, Thun 244

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 84