Niemcy, 1/2 talara, 1821

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Niemcy, 1/2 talara, 1821

Niemcy, 1/2 talara, 1821

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 21:40:40
165111
Opis: Niemcy - Schaumburg-Lippe - Jerzy Wilhelm 1807-1860, 1/2 talara, 1821, Braunschweig
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, moneta z widocznym połyskiem menniczym
Literatura: AKS 6, Kahnt 523

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 174

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  300 zł
4)  220 zł
5)  210 zł
6)  200 zł
7)  170 zł
8)  160 zł
9)  150 zł