Niemcy, talar, 1794 IA

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Niemcy, talar, 1794 IA

Niemcy, talar, 1794 IA

Cena wylicytowana: 2 100 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 21:35:40
165255
Opis: Niemcy - Moguncja - Fryderyk Karol Józef von Erthal 1774-1802, talar, 1794 IA, Moguncja
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.04 g, patyna
Literatura: Dav. 2429, Slg. Walther 647

Cena końcowa: 2 100 zł
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 154

1)  2 100 zł