Niemcy, podwójny gulden, 1855

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Niemcy, podwójny gulden, 1855

Niemcy, podwójny gulden, 1855

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 21:32:00
164905
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian II Józef 1848-1864, podwójny gulden, 1855, Monachium, wybity z okazji ponownego odsłonięcia statuy Matki Boskiej
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: AKS 168, Dav. 604, Thun 97

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 303

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  230 zł
4)  220 zł
5)  190 zł
6)  185 zł
7)  180 zł