Niemcy, talar, 1803

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Niemcy, talar, 1803

Niemcy, talar, 1803

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 21:31:40
165078
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian IV Józef 1799-1825, talar, 1803, Monachium, litery C D na rękawie władcy
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: AKS 8, Dav. 545, Thun 37

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 19
Ilość odsłon: 170

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  360 zł
4)  300 zł
5)  300 zł
6)  195 zł
7)  185 zł
8)  180 zł