Niemcy, talar (Ausbeutetaler), 1862 A

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 21:31:20
164887
Opis: Niemcy - Anhalt - Bernburg - Aleksander Karol 1834-1863, talar (Ausbeutetaler), 1862 A, Berlin
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, moneta z bardzo ładnym połyskiem menniczym
Literatura: AKS 18, Dav. 506, Thun 6

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 232

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  270 zł
4)  260 zł
5)  250 zł
6)  240 zł
7)  220 zł
8)  210 zł
9)  195 zł
10)  185 zł