Niderlandy hiszpańskie, 1/4 patagona, bez daty

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 21:30:40
165113
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Albert i Elżbieta 1598-1621 - Doornik, 1/4 patagona, bez daty, Tournai (Doornik)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Delmonte 273

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 148

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  44 zł
4)  42 zł