Niderlandy hiszpańskie, patagon, bez daty

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 21:30:20
165096
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Albert i Elżbieta 1598-1621 - Brabancja, patagon, bez daty, Bruksela
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzone tło na awersie
Literatura: Delmonte 256, Dav. 4432

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 228

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  200 zł
5)  150 zł
6)  125 zł