Francja, ecu, 1701 T

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Francja, ecu, 1701 T

Francja, ecu, 1701 T

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 21:21:00
165105
Opis: Francja - Ludwik XIV Wielki 1643-1715, ecu, 1701 T, Nantes
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 26.66 g, patyna
Literatura: Duplessy 220, Droulers 513

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 174

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  300 zł
4)  260 zł
5)  240 zł