Boliwia, 8 reali, 1808 PI

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Boliwia, 8 reali, 1808 PI

Boliwia, 8 reali, 1808 PI

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 21:20:00
165087
Opis: Boliwia - Karol IV 1788-1808, 8 reali, 1808 PI, Potosi
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: KM-73, Cayon 13984

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 102

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  60 zł