Austria, talar, 1818 V

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Austria, talar, 1818 V

Austria, talar, 1818 V

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 21:19:20
165245
Opis: Austria - Franciszek II 1792-1835, talar, 1818 V, Wenecja
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładna patyna, rzadki i bardzo ładnie zachowany
Literatura: Dav. 7, Herinek 339

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 189

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  560 zł