Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1623

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 21:11:00
165102
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1623, Królewiec, popiersie księcia w płaszczu elektorskim, bez znaku mennicy
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: uszkodzona powierzchnia rewersu
Literatura: Shatalin GW23-2

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 103

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  65 zł
4)  60 zł