Polska, 5 złotych, 1831 KG

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Polska, 5 złotych, 1831 KG

Polska, 5 złotych, 1831 KG

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 21:01:00
165178
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 5 złotych, 1831 KG, Warszawa, w legendzie rewersu ułamek 211/625 z kreską ułamkową w stopie menniczej
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: drobne uszkodzenia rantu
Literatura: Bitkin 2 (R), Plage 272

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 353

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  980 zł
4)  940 zł
5)  860 zł
6)  820 zł
7)  800 zł
8)  780 zł
9)  760 zł
10)  740 zł
11)  720 zł