Polska, półtalar, 1788 EB

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Polska, półtalar, 1788 EB

Polska, półtalar, 1788 EB

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 20:56:40
165066
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, półtalar, 1788 EB, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 13.68 g, ciemna patyna
Literatura: Plage 371, Berezowski 4 zł

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 238

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  820 zł
4)  760 zł
5)  600 zł
6)  560 zł
7)  540 zł
8)  520 zł
9)  500 zł
10)  480 zł