Polska, szóstak, 1681 TLB

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale
Polska, szóstak, 1681 TLB

Polska, szóstak, 1681 TLB

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 20:53:40
165298
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696 - monety koronne, szóstak, 1681 TLB, Bydgoszcz, popiersie w wieńcu laurowym i płaszczu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: wada stempla, patyna
Literatura: Kop. 1953

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 109

1)  36 zł