Śląsk, kwartnik, ok. 1301-1312

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA, medale

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 13-09-2018 20:38:20
165424
Opis: Śląsk - Księstwo Fürstenberskie - Henryk, Bernard i Bolko II 1301-1326, kwartnik, ok. 1301-1312, mennica Lwówek (?), Aw: Orzeł piastowski na wprost z głową w lewo w tarczy, +IVV\\VM BOLKONVM, Rw: Hełm rycerski w lewo z pióropuszem z 6 piór, +GALE..VCVM SLESI
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.60 g, 19 mm, patyna, moneta lekko pogięta
Literatura: Frynas S.Fur.2-5.1, Fbg 332, Kop. 5784 (R5)

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 767

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  450 zł
4)  360 zł
5)  350 zł
6)  340 zł
7)  320 zł
8)  310 zł
9)  300 zł