pokaż wszystko
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Rozpoczęcie: 25-06-2018 18:00
Zakończenie: 05-07-2018 20:30 ÷ 22:36
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, krzyż za XXV lat Służby
161269
na dolnym ramieniu krzyża sygnatura HOSSAUER

start 90 zł

402 wyświetleń

0 zakończona
odznaka XXI Pułku stacjonującego w Indiach
161255

start 600 zł

197 wyświetleń

0 zakończona
Francja, medal kasy oszczędnościowej
161548

70 zł

szac. 80 zł

298 wyświetleń

5 zakończona
Austria, srebrny medal Za Dzielność (Tapferkeit)
161016

80 zł

szac. 100 zł

755 wyświetleń

3 zakończona
Włochy, gazetta (2 soldi), bez daty (XVI w.)
161618

start 60 zł

284 wyświetleń

0 zakończona
Włochy, 10 lirów, 1927 R
Włochy, 10 lirów, 1927 R
161076

120 zł

szac. 100 zł

168 wyświetleń

2 zakończona
Wielka Brytania, szyling, 1917
161077
II+/I-

80 zł

szac. 60 zł

222 wyświetleń

3 zakończona
Wielka Brytania, 1/2 korony, 1929
161552

40 zł

szac. 40 zł

138 wyświetleń

2 zakończona
Wielka Brytania, 1/2 korony, 1918
161551

46 zł

szac. 50 zł

166 wyświetleń

2 zakończona
Wielka Brytania, 1/2 korony, 1902
161550

75 zł

szac. 50 zł

262 wyświetleń

5 zakończona