Francja, medal kasy oszczędnościowej

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 22:29:00
161548
Opis: Francja - XIX wiek, medal kasy oszczędnościowej, Aw: Herb Orleanu w koronie, Rw: Kobieta stojąca na wprost, oparta o sejf, w prawej dłoni odwrócpny róg obfitości, w lewej laskę zwieńczoną promienistym okiem, CAISSE DEPARGNES D'ORLEANS (LOIRET), w odcinku FONDÉE EN 1832, sygnowany A DESAIDE
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebrny medal w kształcie ośmiokąta o średnicy 30 mm, 12.55 g

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 196

1)  70 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  48 zł