Włochy, 10 lirów, 1927 R

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Włochy, 10 lirów, 1927 R

Włochy, 10 lirów, 1927 R

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 22:28:00
161076
Opis: Włochy - Królestwo Włoch - Wiktor Emanuel III 1900-1943, 10 lirów, 1927 R, Rzym
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, pięknie zachowane
Literatura: Pagani 692

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 167

1)  120 zł
2)  115 zł