Austria, srebrny medal Za Dzielność (Tapferkeit)

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 05-07-2018 22:28:40
161016
Opis: Austria - Franciszek Józef 1848-1916, srebrny medal Za Dzielność (Tapferkeit), medal II klasy, sygnowany TAUTENHAYN, Aw: popiersie Franciszka Józefa i napis, Rw: w wieńcu z gałązek laurowych sztandary i napis DER TAPFERKEIT
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 31 mm, 18.06 g, z uszkiem, bez wstążki, uszkodzenia obrzeża
Literatura: Borna Barac 86

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 411

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł