Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Rozpoczęcie: 30-04-2018 18:00
Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Włochy, 2 liry, 1915
Włochy, 2 liry, 1915
158170
II-

60 zł

szac. 100 zł

170 wyświetleń

1 zakończona
Polska, medal zaślubinowy córki Augusta III, 1747
Polska, medal zaślubinowy córki Augusta III, 1747
158127
medal sygnowany I L OEXLEIN F, wybity w 1747 roku z okazj...
III+

960 zł

szac. 1 600 zł

313 wyświetleń

1 zakończona
Polska, medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917
Polska, medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917
157901
sygnowany J.KNEDLER, Aw: Popiersie w prawo i napis TADEUS...
II/II+

120 zł

szac. 200 zł

648 wyświetleń

1 zakończona
Polska, zestaw 2 odznak i krzyżyka z Orzełkiem
Polska, zestaw 2 odznak i krzyżyka z Orzełkiem
157915
1) odznaka z Marią Konopnicką, mocowana na szpilę, na str...
II/III

60 zł

szac. 100 zł

308 wyświetleń

1 zakończona
Niemcy, medal, przełom XVIII/XIX w.
Niemcy, medal, przełom XVIII/XIX w.
158323
medal alegoryczny, sygnowany LOOS, Aw: kobieta w ozdobnej...
III+

90 zł

szac. 150 zł

225 wyświetleń

1 zakończona
Polska, plakieta - Henryk Sienkiewicz, 1902
Polska, plakieta - Henryk Sienkiewicz, 1902
157926
Popiersie w prawo, na odcięciu rękawa C. MAKOWSKI 1902 r.
II-

300 zł

szac. 500 zł

460 wyświetleń

1 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, stater, 527 rok (230 ne)
Grecja i posthellenistyczne, stater, 527 rok (230 ne)
158296
Aw: Popiersie Sauromatesa w prawo, ΒΑCΙΛΕΩC CΑΥΡΟΜΑΤΟΥ; R...
III-

start 60 zł

148 wyświetleń

0 zakończona
Republika Rzymska, denar, 136 pne
Republika Rzymska, denar, 136 pne
158134
Aw: Głowa Romy w prawo, za nią TRIO, przed nią X; Rw: Dwa...
III+

start 240 zł

243 wyświetleń

0 zakończona
Republika Rzymska, denar, 110-110 pne
Republika Rzymska, denar, 110-110 pne
158135
Aw: Głowa Romy w prawo; Rw: Wiktoria w trydze w prawo, w ...
II

start 450 zł

208 wyświetleń

0 zakończona
Republika Rzymska, denar, 100 pne
Republika Rzymska, denar, 100 pne
158136
Aw: Popiersie Minerwy w hełmie w lewo, RVLLI; Rw: Wiktori...
III+

start 270 zł

135 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.