Republika Rzymska, denar, 136 pne

Rozpoczęcie: 30-04-2018 18:00
Zakończenie: 10-05-2018 20:43:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 20:43:20
158134
Opis: Republika Rzymska - Cn. Lucretius Trio 136 pne, denar, 136 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w prawo, za nią TRIO, przed nią X; Rw: Dwaj dioskurowie na koniach w galopie w prawo, pod nogami CN LVCR, w odcinku ROMA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.79 g, patyna
Literatura: Crawford 237/1a

Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 239