Polska, zestaw 2 odznak i krzyżyka z Orzełkiem

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:39:00
157915
Opis: Polska, zestaw 2 odznak i krzyżyka z Orzełkiem, 1) odznaka z Marią Konopnicką, mocowana na szpilę, na stronie odwrotnej MET; mosiądz 2) odznaka z Orzełkiem na czerwonym tle, mocowana na szpilkę, na stronie odwrotnej sygnowana T. ULASIŃSKI WARSZAWA; celluloid 3) Krzyż z Orzełkiem, z zawieszką; biały metal
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: łącznie 3 sztuki

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 305

1)  60 zł