Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
158329
medal z 1889 r. autorstwa L. Steinmanna wybity na 60-leci... | III+ |
740 zł szac. 600 zł 376 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, medal Dawid i Goliat, XVI w.
158312
medal autorstwa Wolfa Milicza, Aw: Biblijna scena, Dawid ... | III- |
185 zł szac. 250 zł 371 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Śląsk, medal - Bitwa pod Dobromierzem
158316
niesygnowany medal autorstwa G W Kittela upamiętniający b... | III |
260 zł szac. 300 zł 508 wyświetleń |
7 | zakończona |