pokaż wszystko
Rozpoczęcie: 16-04-2018 18:00
Zakończenie: 26-04-2018 20:30 ÷ 22:36
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, brakteat, XV w.
Polska, brakteat, XV w.
157490
mała tarcza z wklęsłymi bokami
II/II-

175 zł

szac. 150 zł

322 wyświetleń

5 zakończona
Polska, denar, 1539
Polska, denar, 1539
157491
M - S po bokach herbu Gdańska, miecz w lewej ręce Orła
II-/III+

430 zł

szac. 400 zł

493 wyświetleń

10 zakończona
Polska, szeląg, 1579
Polska, szeląg, 1579
157492

105 zł

szac. 100 zł

307 wyświetleń

7 zakończona
Polska, 1. Order Sztandaru Pracy II klasa, 2. Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, 3. Złoty Krzyż Zasługi, 4. Śląski Krzyż
157493
wykonanie Mennica Warszawska
II/III

90 zł

szac. 150 zł

599 wyświetleń

1 zakończona
Polska, 1. Krzyż Walecznych 1944, 2. Brązowy Medal Zasłużonym Na Polu Chwały 1944
157494
wykonanie Mennica Warszawska

170 zł

szac. 150 zł

1290 wyświetleń

4 zakończona
Polska, Brązowy Krzyż Zasługi, Krzyż Partyzancki
157495

90 zł

szac. 150 zł

528 wyświetleń

1 zakończona
Polska, 1. Krzyż Armii Krajowej, 2. Warszawski Krzyż Powstańczy
157496
I-/II+

95 zł

szac. 150 zł

1255 wyświetleń

2 zakończona
Polska, medal 10 Rocznica Odzyskania Niepodległości, 1928
157497

160 zł

szac. 250 zł

702 wyświetleń

2 zakończona
Polska, 15 Jubileusz O.K.S.Z, 1906-1921
157498
na stronie odwrotnej sygnatura wytwórcy KARNET KYSELY PRAHA
II/II-

800 zł

szac. 200 zł

370 wyświetleń

2 zakończona
Polska, Krzyż Walecznych, 1920
157499
na stronie odwrotnej numer 55220

600 zł

szac. 200 zł

1761 wyświetleń

11 zakończona