Rosja, 25 kopiejek, 1855 СПБ HI

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 22:15:00
157729
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, 25 kopiejek, 1855 СПБ HI, Petersburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowane, subtelna patyna
Literatura: Adrianov 1855, Bitkin 311

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 820

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  180 zł
4)  170 zł
5)  140 zł
6)  125 zł
7)  115 zł
8)  105 zł
9)  90 zł