Polska, 1 Pułk Ułanów Krechowieckich proporczyki

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 22:30:00
157111
Opis: Polska - RP na Emigracji, 1 Pułk Ułanów Krechowieckich proporczyki, mocowanie na podkładkę i nakrętkę
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz lakierowany, razem 3 sztuki, ubytki lakieru

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1563

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  640 zł
4)  490 zł
5)  440 zł
6)  400 zł
7)  250 zł
8)  75 zł
9)  65 zł