Polska, szeląg, 1579

Polska, szeląg, 1579

Polska, szeląg, 1579

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 26-04-2018 21:17:00
157492
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Gdańsk, szeląg, 1579, Gdańsk
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: minimalnie wykruszony, ciemna patyna
Literatura: CNG 128.I, Kop. 7426 (R)

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 308

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  60 zł