Zakończenie: 05-04-2018 20:30 ÷ 23:00
Polska, znaczek pamiątkowy Ligi Morskiej i Rzecznej
156082
mocowanie na słupek z nakrętką niesygnowaną | II |
60 zł szac. 80 zł 277 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, znaczek pamiątkowy
156086
25 lecie Bractwa Serca Jezusowego Apostolstwa Modlitwy pr... | II |
80 zł szac. 100 zł 214 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, odznaka pamiątkowa Duszpasterstwa Akademickiego
156095
| I |
110 zł szac. 150 zł 313 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, znaczek pamiątkowy Ligi Morskiej i Kolonialnej
156084
mocowanie na słupek, nakrętka niesygnowana | II |
150 zł szac. 250 zł 879 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, odznaka pamiątkowa Archikonfraterii Literacjiej przy katedrze św. Jana w Warszawie
156091
na stronie odwrotnej wygrawerowany napis W.Lesisze. 1905,... | II |
310 zł szac. 250 zł 367 wyświetleń |
4 | zakończona |