Rosja, rubel, 1823 СПБ ПД

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:26:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, rubel, 1823 СПБ ПД

Rosja, rubel, 1823 СПБ ПД

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:26:20
Numer:
205232
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1823 СПБ ПД, Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Bitkin 137, Adrianov 1823

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 192

— Oferty —

18-01-2018 21:04:05 przez: 055366
1)  300 zł
18-01-2018 22:23:53 przez: 054872
2)  290 zł
18-01-2018 19:11:20 przez: 054868
3)  250 zł
11-01-2018 21:00:38 przez: 055145
4)  195 zł
08-01-2018 20:02:05 przez: 054842
5)  180 zł

« powrót do listy