Polska, ort, 1615

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:03:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, ort, 1615

Polska, ort, 1615

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:03:40
Numer:
151566
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1615, Gdańsk, małe popiersie z wachlarzowatą kryzą, herb Gdańska w owalnej tarczy, dwukropek i rozetka na końcu napisu na awersie
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładny blask menniczy
Literatura: Shatalin GD15b-5 (R)

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1144

— Oferty —

18-01-2018 21:03:15 przez: 055444
1)  1 050 zł
18-01-2018 19:56:26 przez: 055544
2)  1 000 zł
18-01-2018 21:02:44 przez: 055181
3)  860 zł
18-01-2018 19:46:11 przez: 054898
4)  460 zł
18-01-2018 18:23:20 przez: 055043
5)  430 zł
12-01-2018 21:43:13 przez: 055166
6)  370 zł
12-01-2018 12:24:44 przez: 054825
7)  360 zł
11-01-2018 22:12:46 przez: 055148
8)  350 zł
10-01-2018 21:13:54 przez: 054826
9)  340 zł
11-01-2018 20:48:10 przez: 055137
10)  340 zł
11-01-2018 07:50:40 przez: 055042
11)  300 zł
09-01-2018 23:42:53 przez: 054962
12)  280 zł
09-01-2018 03:29:07 przez: 054896
13)  260 zł
08-01-2018 21:58:38 przez: 054863
14)  250 zł

« powrót do listy