Polska, denar, ok. 1177-1201

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:52:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, denar, ok. 1177-1201

Polska, denar, ok. 1177-1201

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:52:00
Numer:
140372
Opis: Polska - Śląsk - Mieszko I Plątonogi 1163-1211, denar, ok. 1177-1201, Wrocław, W 8 polach dwunitkowego krzyża napis L-O-D-IZ-L-A-V-S / Dwie postacie stojące z chorągwią, po bokach ?-?
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.34 g, rzadka odmiana
Literatura: Such. 3a; Str. 174b

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 27
Ilość odsłon: 576

— Oferty —

18-01-2018 20:51:48 przez: 055023
1)  480 zł
18-01-2018 20:22:44 przez: 054827
2)  470 zł
18-01-2018 20:00:59 przez: 055166
3)  430 zł
18-01-2018 19:59:53 przez: 054973
4)  410 zł
11-01-2018 11:37:46 przez: 055053
5)  320 zł
11-01-2018 07:41:57 przez: 055042
6)  300 zł
09-01-2018 18:38:50 przez: 054938
7)  240 zł
09-01-2018 11:51:54 przez: 054918
8)  220 zł
08-01-2018 21:30:32 przez: 054872
9)  200 zł
08-01-2018 20:13:10 przez: 054811
10)  120 zł
08-01-2018 19:24:30 przez: 054824
11)  105 zł

« powrót do listy