Polska, ort, 1624

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 20:55:00
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 20:55:00
Numer:
151968
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1624, Bydgoszcz, końcówka napisu PRVS M
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny, niewielkie resztki grynszpanu na awersie
Literatura: Shatalin BD24-1

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1238

— Oferty —

18-01-2018 20:26:09 przez: 055544
1)  540 zł
18-01-2018 19:23:57 przez: 055158
2)  520 zł
18-01-2018 19:55:09 przez: 055478
3)  500 zł
17-01-2018 23:56:33 przez: 055166
4)  260 zł
12-01-2018 20:46:41 przez: 055163
5)  210 zł
11-01-2018 22:28:35 przez: 054914
6)  155 zł
08-01-2018 18:21:00 przez: 054822
7)  150 zł
11-01-2018 20:46:00 przez: 055137
8)  145 zł
09-01-2018 18:40:16 przez: 054938
9)  135 zł
08-01-2018 18:37:00 przez: 054821
10)  125 zł

« powrót do listy