Rosja, rubel, 1821 СПБ ПД

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:25:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Rosja, rubel, 1821 СПБ ПД

Rosja, rubel, 1821 СПБ ПД

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:25:40
Numer:
205236
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1821 СПБ ПД, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Bitkin 133, Adrianow 1821

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 231

— Oferty —

18-01-2018 21:03:40 przez: 055366
1)  250 zł
18-01-2018 22:23:13 przez: 054872
2)  240 zł
13-01-2018 08:15:36 przez: 054819
3)  220 zł
11-01-2018 20:59:38 przez: 055145
4)  185 zł
08-01-2018 20:01:46 przez: 054842
5)  150 zł

« powrót do listy