Niemcy, 3 marki, 1913 D
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:21:40
zakończona
Niemcy, 3 marki, 1913 D
Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się
18-01-2018 22:21:40
Numer: |
151394
|
Opis: |
Niemcy - Saksonia-Meiningen - Jerzy II 1866-1914, 3 marki, 1913 D, Monachium |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
|
Literatura: |
AKS 230, Jaeger 152 |
Aukcja
Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 169
— Oferty —
18-01-2018 18:44:20 przez: 055515
1) 580 zł
18-01-2018 22:21:10 przez: 054872
2) 560 zł
18-01-2018 16:35:30 przez: 054921
3) 520 zł
17-01-2018 01:47:20 przez: 055369
4) 500 zł
11-01-2018 23:02:09 przez: 055148
5) 490 zł
10-01-2018 23:46:15 przez: 054925
6) 480 zł
10-01-2018 21:22:56 przez: 055024
7) 470 zł
08-01-2018 22:59:38 przez: 054837
8) 310 zł
« powrót do listy
min |
max |
przebicia |
1 |
10 |
1 |
10 |
50 |
2 |
50 |
200 |
5 |
200 |
500 |
10 |
500 |
1 000 |
20 |
1 000 |
2 000 |
50 |
2 000 |
5 000 |
100 |
5 000 |
10 000 |
200 |
10 000 |
20 000 |
500 |
20 000 |
50 000 |
1 000 |
50 000 |
100 000 |
2 000 |
100 000 |
- |
5 000 |