Niemcy, podwójny gulden, 1847

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:09:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, podwójny gulden, 1847

Niemcy, podwójny gulden, 1847

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:09:20
Numer:
151393
Opis: Niemcy - Wirtembergia - Wilhelm I 1816-1864, podwójny gulden, 1847, Stuttgart
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczony
Literatura: AKS 75, Dav. 957, Thun 437

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 201

— Oferty —

18-01-2018 22:07:47 przez: 055172
1)  280 zł
18-01-2018 22:07:18 przez: 054967
2)  270 zł
18-01-2018 19:24:05 przez: 055515
3)  230 zł
17-01-2018 16:17:00 przez: 055407
4)  220 zł
11-01-2018 20:58:05 przez: 055145
5)  210 zł
09-01-2018 14:01:42 przez: 054921
6)  155 zł
08-01-2018 20:03:26 przez: 054842
7)  150 zł

« powrót do listy