Niemcy, talar, 1865 B

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:08:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1865 B

Niemcy, talar, 1865 B

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:08:20
Numer:
151366
Opis: Niemcy - Schaumburg-Lippe - Adolf I Jerzy 1860-1893, talar, 1865 B, Hanower
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: AKS 19, Dav. 910, Thun 390

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 218

— Oferty —

18-01-2018 21:58:48 przez: 055515
1)  660 zł
18-01-2018 22:08:18 przez: 054925
2)  660 zł
18-01-2018 22:08:16 przez: 054989
3)  620 zł
18-01-2018 22:02:26 przez: 054872
4)  560 zł
17-01-2018 20:43:39 przez: 055274
5)  420 zł
11-01-2018 21:57:53 przez: 055143
6)  400 zł
09-01-2018 07:00:00 przez: 054898
7)  310 zł
08-01-2018 20:03:00 przez: 054842
8)  300 zł

« powrót do listy