Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1872

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:06:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1872

Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1872

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:06:40
Numer:
151465
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jan V 1854-1873, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1872, Drezno, Złote gody
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczony, nakład 44.500 sztuk
Literatura: AKS 160, Dav 899, Thun 352

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 478

— Oferty —

18-01-2018 17:40:11 przez: 054989
1)  640 zł
18-01-2018 16:24:34 przez: 054921
2)  620 zł
18-01-2018 13:43:03 przez: 055476
3)  580 zł
12-01-2018 22:34:36 przez: 054964
4)  480 zł
17-01-2018 22:27:44 przez: 055179
5)  390 zł
12-01-2018 21:54:02 przez: 055166
6)  370 zł
11-01-2018 22:57:22 przez: 055148
7)  360 zł
11-01-2018 21:51:23 przez: 055143
8)  340 zł
08-01-2018 22:34:02 przez: 054837
9)  320 zł
09-01-2018 06:58:53 przez: 054898
10)  270 zł
08-01-2018 20:04:21 przez: 054842
11)  250 zł
08-01-2018 19:48:45 przez: 054817
12)  240 zł

« powrót do listy