Niemcy, talar, 1823 IGS

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 22:03:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1823 IGS

Niemcy, talar, 1823 IGS

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 22:03:40
Numer:
151423
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August I 1806-1827, talar, 1823 IGS, Drezno
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: moneta po naprawie tła
Literatura: AKS 24, Dav. 859, Thun 300

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 177

— Oferty —

18-01-2018 22:03:32 przez: 054989
1)  195 zł
18-01-2018 21:45:11 przez: 055179
2)  190 zł
18-01-2018 21:36:36 przez: 055487
3)  185 zł
18-01-2018 18:12:05 przez: 054842
4)  160 zł
11-01-2018 20:59:51 przez: 055139
5)  140 zł
11-01-2018 20:57:06 przez: 055145
6)  135 zł
10-01-2018 13:41:11 przez: 054979
7)  95 zł

« powrót do listy