Niemcy, talar, 1855 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:58:40
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1855 A

Niemcy, talar, 1855 A

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:58:40
Numer:
151508
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm IV 1840-1861, talar, 1855 A, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowany
Literatura: AKS 76, Dav. 773, Thun 260

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 105

— Oferty —

18-01-2018 21:58:35 przez: 055172
1)  240 zł
18-01-2018 19:20:44 przez: 055500
2)  230 zł
18-01-2018 21:26:46 przez: 055150
3)  230 zł
18-01-2018 17:57:30 przez: 055338
4)  210 zł
17-01-2018 16:08:32 przez: 055407
5)  200 zł
09-01-2018 21:41:55 przez: 054825
6)  160 zł
09-01-2018 13:56:07 przez: 054921
7)  155 zł
08-01-2018 20:06:56 przez: 054842
8)  150 zł

« powrót do listy