Niemcy, talar, 1802 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, kolekcja Niemiec XIX w.
Rozpoczęcie: 08-01-2018 18:00
Zakończenie: 18-01-2018 21:55:20
zakończona
« powrót do listy :: pokaż wszystko
Niemcy, talar, 1802 A

Niemcy, talar, 1802 A

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:55:20
Numer:
151397
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm III 1797-1840, talar, 1802 A, Berlin
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: lekko podrapany na rewersie z lewej strony, ładny blask menniczy
Literatura: AKS 10, Dav. 755, Thun 242

Galeria

Aukcja

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 429

— Oferty —

18-01-2018 21:54:24 przez: 054817
1)  460 zł
18-01-2018 21:54:50 przez: 054872
2)  450 zł
18-01-2018 21:35:26 przez: 055338
3)  430 zł
18-01-2018 21:32:18 przez: 055457
4)  420 zł
18-01-2018 20:38:25 przez: 055446
5)  410 zł
18-01-2018 20:27:27 przez: 055474
6)  380 zł
16-01-2018 21:05:41 przez: 055349
7)  280 zł
17-01-2018 20:39:23 przez: 055274
8)  280 zł
09-01-2018 13:53:15 przez: 054921
9)  250 zł
08-01-2018 20:08:25 przez: 054842
10)  240 zł

« powrót do listy