Niemcy, szóstak, 1757 C

Niemcy, szóstak, 1757 C

Niemcy, szóstak, 1757 C

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 18-01-2018 21:54:40
151534
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk II Wielki 1740-1786, szóstak, 1757 C, Cleve
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Olding 359a

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 1000

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  70 zł
4)  36 zł